Australisch 'enfant terrible' geeft weer het beste van zichzelf: ace met onderhandse opslag én de bal saluteren voor een smash

Nick Kyrgios entertaint het publiek in Miami met onderhandse ace en nog meer show

© photonews

De Australiër Nick Kyrgios heeft zijn derde ronde in Miami met sprekend gemak overleefd. Bovendien kreeg het aanwezige publiek in de Verenigde Staten nog wat extra show van de flamboyante Kyrgios.

Nick Kyrgios (ATP 33) kende in zijn derde ronde in Miami weinig moeite met de Serviër Dusan Lajovic (ATP 44). De Australiër gaf slechts vier spelletjes prijs en won met 6-3 en 6-1. 

Maar daarmee was niet alles gezegd. Kyrgios zorgde voor een hoog entertainmentgehalte en gaf weer het beste van zichzelf met onder meer een onderhandse ace, een return tussen de benen en het feit dat hij een bal saluteerde voor hij de bal smashte. 

— Tennis TV (@TennisTV) 25 maart 2019
— ATP Tour (@ATP_Tour) 25 maart 2019

Meer nieuws